• Brankovická 277, Kolín
  • info@tekro-interier.cz
  • 777 898 634

Skleněné obklady

Skleněné obklady

Moderním trendem při zařizování kuchyní je kombinace nerezové oceli a skla. Naše firma navrhuje a realizuje kuchyně na míru, samozřejmě podle požadavků a přání zákazníků. Pokud stavíte rodinný dům nebo chcete zrekonstruovat starou nevyhovující kuchyň, nabízíme vám netradiční řešení, které vás nadchne. Jedním z hlavních prvků v ní budou skleněné obklady.

Proč skleněné obklady v kuchyni?

Skleněné obklady působí originálním a elegantním dojmem a kuchyň získá neuvěřitelně působivý vzhled. Sklo je moderní prvek, který ani po letech neztrácí nic ze své kvality a elegance. Nabízíme Vám moderní řešení, díky kterému získá nejen kuchyňská linka, ale i celá kuchyně nadčasový rozměr. Skleněné obklady vytvoří nejen naprosto originální a elegantní dojem, ale navíc jsou velice praktické, nestárnoucí a snadno omyvatelné.

Výhody skleněných obkladů
 

  • snadnou údržbu umožňuje jednak dokonale hladký povrch, a jednak minimální množství spár, čímž se skleněné obklady nejvíce liší od klasických například keramických obkladů
  • jsou vysoce odolné vůči nárazům i tepelným vlivům. Veškeré naše skleněné obklady jsou vyrobeny z tvrzeného skla, takže jsou při běžné práci v kuchyni prakticky nerozbitné
  • mají dlouhou životnost a i po letech vypadají stále jako nové
  • jejich montáž je rychlá a hlavně bezprašná, takže je snadno proveditelná i v hotové kuchyni

 

Druhy skleněných obkladů

Nabízíme pestrou paletu barevných odstínů, takže si můžete vybrat skleněné obklady, které budou dokonale ladit s kuchyňskou linkou a ostatními kuchyňskými doplňky. Dokonce si můžete objednat natištění motivu podle svého přání. Obklady vyrábíme přesně na míru včetně výřezů pro skříňky, zásuvky a vypínače.

Montáž skleněných obkladů

Pokud si u nás skleněné obklady objednáte, můžete se spolehnout na naše techniky, kteří si s instalací skleněných obkladů poradí do nejmenších detailů. Není potřeba ani žádná speciální příprava podkladové stěny. Obklad je hotový během pár hodin, a to bez hluku, bez prachu či většího odpadu. Součástí montáže skleněných obkladů je i zapojení všech kuchyňských komponentů do původní podoby a závěrečný úklid kuchyně.

Máte dotaz? Napište nám!

Ať už se chcete jen informaci nebo máte přímo poptávku, stačí napsat.