• Brankovická 277, Kolín
  • info@tekro-interier.cz
  • 777 898 634

Obyvácí pokoje

Pohodlí a účelnost jsou v obývacím pokoji nutností

Obývací pokoj je srdcem každého interiéru, nejvyužívanější místností a zároveň vizitkou každé domácnosti. Je to místo sloužící k odpočinku, relaxaci, ale také se v něm schází členové rodiny nebo vítají návštěvy. Aby mohl obývací pokoj všem těmto účelům bez problémů sloužit, měl by podle toho být také vhodně vybaven.

Moderní trend

Už ze samotného názvu obývací je jasné, že v tomto pokoji by lidé měli bydlet, setkávat se, povídat si, hrát hry, zkrátka trávit svůj volný čas. Proto by měl být „obývák“ obyvatelný a pohodlný, ale zároveň také reprezentativní, aby se v něm mohli cítit dobře i návštěvy. Kdysi byla hlavní dominantou obývacích pokojů velká pokojová stěna a sedací souprava. Dnešním moderním trendem jsou nízké sestavy skříní či komod, nejlépe s praktickými šuplíky a poličkami.

Naše návrhy

U nás si můžete objednat obývací pokoj na míru. Navrhneme Vám jednotlivé díly nábytku, ať už je to knihovna, skříňky, konferenční stolek, nebo různé police, to vše na míru podle rozměrů Vašeho obývacího pokoje. Celkový dojem můžeme ještě navýšit různými světelnými efekty, jako jsou světelná dna a police, různobarevné LED pásky, nebo bodová světla.

Máte dotaz? Napište nám!

Ať už se chcete jen informaci nebo máte přímo poptávku, stačí napsat.